COOLNESS Marcin Chęciński | Krzywe Koło 50, 83-022 Suchy Dąb, woj.pomorskie | Tel: 503 830 398 E-mail: coolness.mch@gmail.com

Mroźnie i chłodnie przemysłowe - woj. pomorskie

 

Jeśli jesteś właścicielem firmy działającej w branży, która wymaga odpowiedniego przechowywania produktów, to z pewnością potrzebujesz urządzeń, które zabezpieczą Twój towar i zapewnią mu odpowiednie warunki. Twoim wymaganiom sprostają urządzenia z zakresu chłodnictwa takie jak mroźnie przemysłowe oraz komory chłodnicze.
 

Mroźnie oraz chłodnie dla różnych branż


Coolness to firma, która zapewnia montaż najlepszej jakości mroźni oraz chłodni. Oferujemy szeroką gamę usług związanych z przechowywaniem i dystrybucją produktów, które wymagają kontrolowanej temperatury. Usługi te są szczególnie ważne dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i chemicznego, ale także dla innych gałęzi przemysłu,
które muszą przechowywać produkty w określonych warunkach. Projektujemy, zajmujemy się budową, montażem, serwisowaniem oraz naprawą komór chłodniczych.


Jakie usługi oferujemy?

 

Naszą działalność związaną z chłodnictwem prowadzimy na terenie Trójmiasta oraz okolic, w tym: Gdańska, Pruszcza Gdańskiego, Tczewa, Sopotu, Gdyni i Rumii. Świadczymy różnego rodzaju usługi związane z mroźniami i chłodniami przemysłowymi. W zakres naszej działalności wchodzi między innymi budowa chłodni, montaż komory chłodniczej,
a także doradztwo i naprawa.


Budowa i montaż instalacji


Projektujemy oraz montujemy chłodnie przemysłowe. Usługa ta polega na stworzeniu projektu, a następnie budowie, montażu i serwisowaniu mroźni. Korzystając z usług Coolness, mają Państwo pewność, że instalacje zostały zaprojektowane oraz wykonane zgodnie z indywidualnymi wymogami oraz obowiązującymi przepisami.


Naprawa oraz konserwacja urządzeń


Kolejną usługą z zakresu chłodnictwa jest naprawa oraz konserwacja komór chłodniczych. W ramach tej działalności dbamy o wybudowane już instalacje. Nasi specjaliści dokonują niezbędnych napraw i przeglądów, aby zapewnić, że urządzenia, z których Państwo korzystają, działają prawidłowo i utrzymują odpowiednią temperaturę.

 

W Coolness wykorzystujemy jedynie urządzenia pochodzące od znanych i cenionych producentów. Tworząc projekt instalacji, staramy się, aby odpowiadała ona na wszelkie oczekiwania oraz była jak najbardziej efektywna. Dzięki korzystaniu ze specjalistycznego i zaawansowanego technologicznie sprzętu, wysokiej jakości materiałów oraz zatrudnianiu doświadczonych ekspertów, mamy pewność, że oferowane przez nas chłodnictwo przemysłowe jest na najwyższym poziomie.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszego doradztwa oraz oferty!